Predávate alebo kupujete nehnuteľnosť?
Predávate alebo kupujete nehnuteľnosť? S našou pomocou ju predáte/kúpite skôr a bezpečne. Obrovské množstvo zákazníkov je toho dôkazom.
Prečo si vybrať práve nás?
Prečo si vybrať práve nás? Inzerujeme cca na 150 internetových portáloch. Pracujeme na zmluvnom alebo ústnom dohovore.
Aký sme?
Aký sme? Sme spoľahlivá kancelária ktorá zaručuje spokojnosť pre všetkých klientov so záujmom o individuálne bývanie.
STEP real, s.r.o.
STEP real, s.r.o. patrí dlhé roky medzi úspešné realitné kancelárie na Slovensku v Rakúsku a v Maďarsku poskitujúca kompletné služby na kľúč
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame na predaj trojpodlažný Hotel Lux ** v krásnych Piešťanoch

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: ...
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 1680 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:7465

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj trojpodlažný, čiastočne zrenovovaný ** hotel Lux s 28 dvojposteľovými izbami a vlastným, 34,13 á pozemkom so súkromnou prístupovou cestou v Piešťanoch, časť Banka, 70 km od Bratislavy.

Hotel Lux sa nachádza v kúpeľnom meste Piešťany na kopci nad riekou Váh v lesoparku Červená Veža. Od centra mesta je vzdialený iba 1,5 km. Hotel ponúka 48 lôžok, rozmiestnených v 28 dvojposteľových izbách. Každá izba má balkón a je vybavená kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.

Hotel s celkovou úžitkovou plochou 1680 m2 je postavený z tehál a prízemie je z kvalitného betónu. Hotel sa minulý rok zatepľoval, má novú fasádu, vodu s plastovými rúrami, nový plyn, kotolňa. Vchodové a spoločné priestory majú nové eurookná. Nové vymenené presklenie na kaviarni. Podľa odborného statického posudku je možné nadstaviť na jestvujúcich základoch ďalšie podlažie.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa, sklady, práčovňa, jedáleň, plynová kotolňa, dvojgaráž, dielňa a dvojizbový samostatný byt na bývanie.

Na 1. poschodí je vstupná hala, dve kancelárie, kaviareň s biliardovým stolom a bar, 12 dvojposteľových izieb a dve pohotovostné dvojlôžkové izby, vedľa ktorých sú na chodbe dve samostatné sprchy s WC. Každá izba má malú predsieň, WC, sprchu, umývadlo a balkón s krásnym výhľadom na les a okolie.

Na 2. poschodí sú novovybudované (zatiaľ nedokončené) 2 apartmány, 12 dvojposteľových izieb, konferenčná miestnosť, ktorá je vhodná na organizovanie podnikových večierkov, či rodinných osláv.
Stravovanie pre hostí je zabezpečené v hotelovej jedálni s kapacitou 91 miest. Hotelová kaviareň s denným barom ponúka posedenie pre 60 návštevníkov.

Hotel má svoje vlastné parkovisko a súkromnú garáž pre 2 autá.

Hotel je postavený v lesoparku a od stavieb pod ním k nemu vedie súkromná asfaltová cesta. Má vlastné ústredné plynové kúrenie. Podľa zistení je na pozemku termálna voda, ktorá zatiaľ nie je navŕtaná, no dáva možnosť vybudovania vlastného bazénu.

Hotel sa nachádza v blízkosti rekreačnej oblasti Sĺňava II, kde sú vybudované tri kúpaliská, z toho 2 termálne, jeden plavecký, sauna a minigolf. Na kúpeľný ostrov a do centra mesta sa autom dostanete za 2 minúty, pešo za 8 minút.

V blízkosti hotela sa začína budovať veľký projekt s aquaparkom, tenisovými kurtami, welnesom či amfiteátrom, čím sa veľmi zvýši atraktívnosť a žiadanosť hotela Lux.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Zlata Kucharská
Telefón:0905 556 963
E-mail:zlata.kucharska-ZVNC-stepreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
Novinky a aktuality