Predávate alebo kupujete nehnuteľnosť?
Predávate alebo kupujete nehnuteľnosť? S našou pomocou ju predáte/kúpite skôr a bezpečne. Obrovské množstvo zákazníkov je toho dôkazom.
Prečo si vybrať práve nás?
Prečo si vybrať práve nás? Inzerujeme cca na 150 internetových portáloch. Pracujeme na zmluvnom alebo ústnom dohovore.
Aký sme?
Aký sme? Sme spoľahlivá kancelária ktorá zaručuje spokojnosť pre všetkých klientov so záujmom o individuálne bývanie.
STEP real, s.r.o.
STEP real, s.r.o. patrí dlhé roky medzi úspešné realitné kancelárie na Slovensku v Rakúsku a v Maďarsku poskitujúca kompletné služby na kľúč
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Štýlový historický dom po kompletnej, kvalitnej rekonštrukcii, 40 min. od Bratislavy

Cena:
199 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Senica
Obec: Lakšárska Nová Ves
Ulica:
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet izieb: 2
Úžitková plocha: 122 m2
Plocha pozemku: 456 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:8605

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj výnimočný dom v centre obce Lakšárska Nová Ves (40 minút od Bratislavy). Historický dom prešiel kvalitnou kompletnou rekonštrukciou, ktorá citlivo prepojila historizujúce prvky domu s komfortom moderného bývania. Vlastníkovi sa tak podarilo vytvoriť pohodlný a útulný obytný priestor s úžasnou atmosférou.

Nehnuteľnosť so zastavanou plochou 122 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 456 m2. K domu prislúchajú aj hospodárske budovy, ktoré prešli čiastočnou rekonštrukciou.

Dispozícia: zo vstupnej haly sa vchádza do priestrannej slnečnej spálne so súkromnou kúpeľňou ako aj do hlavnej kúpeľne domu orientovanej do záhrady/vnútorného dvora a do obývacieho denného priestoru s nádhernými pôvodnými secesnými kachľami. Z priestranného obývacieho priestoru (izby) sa vstupuje do kompletne zariadenej modernej kuchyne s pôsobivým trámovým riešením stropu. Z kuchyne sa vstupuje do druhej toalety a zároveň aj do technickej miestnosti, v ktorej je predpríprava na práčku ako aj vstup do podkrovných priestorov. Podkrovie je technicky predpripravené na vybudovanie hosťovských izieb (rozvody) podľa predstáv nového vlastníka.

Stav: kvalitná kompletná rekonštrukcia (podrezanie proti vlhkosti, nová strešná krytina a strešné lišty na dome ako aj hospodárskych budovách, nové nádherné podlahy - historická dlažba a mozaikové dubové parkety, rekonštrukcia pôvodných zárubní, dverí, okien a okeníc, vodoinštalácia, elektroinštalácia, rozvody odpadu, vybudovaná žumpa, automatické zavlažovanie priedomku a záhrady, nový plot, alarm s ovládaním cez SMS)

Historický nádych domu vlastník obohatil abstraktnými obrazmi a plagátmi, ktoré boli namaľované na mieru a ponúkajú tak priestor na vytvorenie rovnováhy medzi očarujúcou históriou a modernou súčasnosťou.

Súčasťou predaja je aj zadný dom (v pôvodnom stave) na pozemku s rozlohou 406 m2 a orná pôda (944 m2), na ktorej sa z polovice nachádza pôvodný ovocný sad.

Lokalita: príjemná, pokojná lokalita centra obce s dobrou dostupnosťou do Bratislavy (40 minút), Malaciek (20 minút) s podmienkami na aktívne trávenie voľného času, chalupárčenie ako aj na celoročné bývanie mimo ruchu mesta

Cena: 199 000,- Eur (VRÁTANE provízie); v rámci provízie poskytneme klientom:
- kompletný právny servis s vypracovaním zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností
- uhradíme poplatky za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastrálnom úrade
- uhradíme notárske poplatky
- v prípade zájmu vieme zabezpečiť vypracovanie znaleckého posudku
Kontakt: office-ZVNC-stepreal.sk, 0910 996 959

Maklér:

makler
Maklér:StepReal
Telefón:0910996959
E-mail:office-ZVNC-stepreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
Novinky a aktuality