Vyhľadávanie
-
-
Ponúkame na predaj trojpodlažný objekt - 4-bytový OKÁL v krásnom prostredí obce Jarok, 8 km od krajského mesta Nitra.
Cena:
1,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Jarok
Ulica: xxx
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 369 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10596
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Objekt je situovaný na pozemku vo veľkosti 1000 m2, je ohradený plotom a vstupnou bránou. Rok kolaudácie: 1989. Orientácia objektu je východ a západ.

Každý byt pozostáva z 3 izieb, samostatnej kuchyne, chodby, kúpeľne a WC. Byty sa nachádzajú na druhom a treťom podlaží. Celková podlahová plocha objektu je 363,78 m2. Všetky byty majú rovnakú podlahovú plochu. Na prvom podlaží je veľká kotolňa, 2 garáže a ďalšie vedľajšie miestnosti vhodné na rôzne využitie. Vo všetkých bytoch sú nové plastové okná (v roku 2020) s izolačným trojsklom SALAMANDER. Schodiskové okná sú drevené s jednoduchým zasklením. Každý byt má vlastný elektrický bojler s objemom 80 litrov. V bytoch je laminátová podlaha, stropy sú hladký obklad.

Zdroj tepla: plynový kotol ATTACK PL Q 35 s teplovodným vykurovaným na zemný plyn.

V objekte je nainštalovaný zmäkčovač vody. Od roku 2015 sú v objekte nové stupačky. Voda je obecná, na pozemku je aj studňa.

Na objekt je vyhotovený energetický certifikát /viď obrázok/.

Obec Jarok je vsadený do krásneho rázovitého prostredia. V obci je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, kultúrny dom, ihrisko, 2 predajne COOP Jednota, zubná ambulancia, požiarna zbrojnica. Doprava z a do krajského mesta Nitra je bezproblémová, bez akýchkoľvek obmedzení, nevyskytujú sa tu žiadne dopravné obmedzenia a tak sa všetci obyvatelia obce môžu dostať z a do zamestnania za pár minút.

Využitie objektu by bolo možné aj ako ubytovňa pre zamestnancov firmy nachádzajúce sa v Nitre alebo v okolí. Ponúkaná nehnuteľnosť má jedného vlastníka a je bez akýchkoľvek tiarch.

Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Cena: dohodou

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.