Vyhľadávanie
-
-
Lukratívny stavebný pozemok v katastrálnom území Rača- Podbrezovská ulica
Cena:
250 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Rača
Ulica: Podbrezovská
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 807 m2
Vodovod: pri pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie: pri pozemku
Dátová prípojka: pri pozemku
ID inzerátu: 10600
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spoločnosť STEP real s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 807 m2 a k tomu nevyhnutný spoluvlastnícky podiel na parcele o výmere 418 m2, pričom podiel predstavuje 1/4, ktorá zodpovedá 104,5 m2. Spoluvlatnícky podiel je nevyhnutný z toho dôvodu, že táto parcela bude slúžiť ako prístupová cesta k štyrom parcelám vrátane tejto inzerovanej.

Pozemok sa nachádza vo veľmi peknom a tichom prostredí, s dobrým prístupom na hlavnú cestu, ktorou sa dá dostať buď do centra Bratislavy alebo do Pezinka. Pri hlavnej ceste taktiež vedie električková trať, čo Vám zabezpečí celkom jednoduchý spôsob dopravy do centra bez zbytočné zdržania sa v premávke. Taktiež je veľmi veľkou výhodou pre milovníkov prírody to, že sa ulica nachádza na úpätí Malých Karpát, kde sa dá v lese poprechádzať prípadne aj absolvovať turistiku. Občianska vybavenosť je na vysokej úrovni, neďaleko sa nachádza základná škola, poliklinika a zdravotné stredisko, obchod a aj lekáreň, všetko dostupné aj na peši do 10 minút.

Bližšie informácie poskytne kontaktá osoba uvedená nižšie.

Cena za uvedené pozemky je 250.000,- Eur.Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.