Vyhľadávanie
-
-
3/4 izbový byt s dvoma loggiami, po rekonštrukcii na Rybničnej ulici- 83 m2, zateplený obytný dom
Cena:
179 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Vajnory
Ulica: Rybničná
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 83 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí: 4
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 10601
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spoločnosť STEP real s.r.o. Vám ponúka na predaj troj, prípadne možnosť využívať ako štvorizbový byt s dvoma loggiami, ktorého podlahová plocha je o výmere 83 m2 a ktorý sa nachádza v zateplenom obytnom dome na štvrtom z ôsmich poschodí, možnosť využiť nové výťahy, ktoré disponujú aj kamerovým systémom. V byte boli pred troma rokmi kompletne menené nové rozvody, avšak v obytnom dome nie je zavedený plyn.

Do bytu sa vchádza kvalitnými bezpečnostnými dverami. V obývačke sú veľmi pekné drevené parkety, vo zvyšných dvoch izbách je drevená plávajúca podlaha. Okná sú pôvodné drevené.
Mesačné poplatky vychádzajú 135 Eur +25 Eur elektrina, ak je byt obývaný jednou osobou.

Obytný dom sa nachádza na Rybničnej ulici, v mestskej časti Vajnory, tvorí spojnicu medzi Vajnorami a Račou. Vedľa obytného domu je hneď detské ihrisko. Veľmi jednoduchá dostupnosť na cestu 502, ktorou sa dá dostať priamo do Rače a ďalej do centra Bratislavy, prípadne sa dá napojiť na túto cestu smerom na Pezinok. Taktiež sa dá z cesty 502, smer Pezinok, napojiť na novovybudovaný diaľničný obchvat D4.

Dispozičné riešenie bytu:
Chodba
Samostatné wc
Kúpeľňa s vaňou
Obývačka spojená s kuchyňou
Spálňa
Detská izba, ktorá môže byť rozdelená do dvoch menších izieb, z ktorých jedna by bola priechodná.
2x loggia (1x3m2, 2x3,5m2)

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.