Vyhľadávanie
-
-
STEP real s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Lehniciach
Cena:
179 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Lehnice
Ulica: Lehnice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10616
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spoločnosť STEP real s.r.o. Vám ponúka na predaj 5 izbový tehlový rodinný dom v obci Lehnice , okres Dunajská Streda. Podlahová plocha rodinného domu je 130 m2 a ešte plus 30 m2 pivnice, nakoľko je dom podpivničený. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a predáva sa ako holodom s dokončenou sanitou. Na vlastné náklady je potrebné dorobiť podlahy, zárubne, dvere a kuchynskú linku. V exteriéri je nutné na vlastné náklady dokončiť okapové chodníky, trativod pre dažďovú vodu stekajúcu zo strechy. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 495 m2, pričom zastavaná plocha je 160 m2.

Prostredie v ktorom sa nachádza rodinný dom je veľmi tiché, vhodné pre ľudí ktorí chcú oddych od veľkomesta a túžia po dedinskom prostredí. Lehnice sú 15 minút autom od mesta Dunajská Streda a len 35 minút od hlavného mesta Bratislava, keďže bola vybudovaná nová rýchlostná cesta R7, ktorá poskytuje pomerne rýchly a bezproblémový presun.
Obec Lehnice má pomerne dobrú občiansku vybavenosť, keďže sa tam nachádza materská škola, základná škola, potraviny, ihrisko, poštu, futbalové ihrisko, telocvičňu, praktický lekár pre deti aj dospelých a taktiež aj zubná ambulancia.

Kúrenie v dome je podlahové s vodou. Voda je ohrievaná elektrickým kotlom s výkonom 14kw k čomu je pripojený 120 litrový zásobník na teplú vodu.


Dispozičné riešenie domu:
-vstupná chodba
-5 izieb
-1 izba je priechodná
-1 izba/obývačka je spojená s kuchyňou
-2 kúpeľne
-1 kúpeľňa s vaňou a toaletou
-2. kúpeľna so sprchovacím kútom a toaletou
-povala, ktorú si nový majiteľ upraví podľa svojich potrieb

Cena 179 000 ,-Eur.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.