Vyhľadávanie
-
-
STEP real s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový rekreačný dom pri jazere so súkromnou plážou
Cena:
289 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Boldocká Cesta
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 10617
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám ponúka na predaj v okrese Senec 4 izbový rekreačný dom pri jazere so zelenou strechou a vlastnou plážou s prístupom do jazera, len 3,5 km od centra mesta Senec a 20 minút autom od hlavného mesta Bratislava. Rekreačný dom je možné využívať po celý rok a taktiež je tu možnosť požiadať o zápis trvalého bydliska. Je to dokonalé miesto na oddych a pokoj od rušného veľkomesta. Rekreačný dom je situovaný v rezidenčnej oblasti, kde majú prístup len majitelia domov, pričom vstup do areálu je zabezpečený rampou.
Celková rozloha pozemku je 198 m2 a úžitková plocha domu je 100 m2. Dom bude pre nového majiteľa dokončený v stave holodom, skolaudovaný a s prideleným súpisným číslom.

Steny domu sú murované - YTONG 500 s hrúbkou 50 cm. Strecha domu je zelená, čo poskytuje množstvo výhod a najmä v lete, keďže je to prírodný materiál z ktorého nesála teplo. Plastové okná s trojsklom, miestnosti dostatočne presvetlené. To všetko Vám ušetrí množstvo energie a teda aj financií.
Prístup na pláž riešený vybudovaným schodiskom a zábradlím.
Kúrenie- elektrické podlahové + príprava na krb, príprava na klimatizáciu.
Parkovanie- 2 parkovacie miesta- zámková dlažba.

Inžinierske siete : elektrická sieť, splašková kanalizácia, studňa- domový rozvod vody

Dispozičné riešenie
Rekreačný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.

Situovanie miestností na 1. nadzemnom podlaží:
Predsieň, kúpeľna s toaletou, obývačka spojený s kuchyňou odkiaľ je zároveň prístup na terasu situovanú smerom k jazeru.

Situovanie miestností na 2. nadzemnom podlaží:
Chodba, detská izba, spálňa, šatník/pracovňa, kúpeľňa s wc.

Cena 289 000 ,- Eur vrátane provízie.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.