Vyhľadávanie
-
-
Spoločnosť STEP real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v Hornej Strede – 7 km od mesta Piešťany
Cena:
dohodou
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Horná Streda
Ulica: Horná Streda
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 102 m2
Plocha pozemku: 870 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10626
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

4 –izbový rodinný dom sa nachádza v Hornej Strede, v okrese Nové Mesto nad Váhom, len 7 kilometrov od mesta Piešťany, čo poskytuje potencionálnemu záujemcovi veľkú výhodu, nakoľko môže bývať v kľudnom prostredí a zároveň sa vie pomerne rýchlo presunúť do väčšieho mesta, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť.
Rodinný dom je určený na trvalé bývanie, ale možno ho využívať aj ako chatu, má úžitkovú plochu o výmere 102 m2 a je postavený na pozemku o rozlohe 870 m2, so zastavanou plochou 133 m2. Pomerne veľká záhrada poskytne veľa možností milovníkom pestovania okrasných kvetín alebo zeleniny a ovocia. Na záhrade sa taktiež nachádza stavba s letnou kuchyňou. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, múry pozostávajú z pálenej tehly, má sedlovú strechu, ktorá bola rekonštruovaná približne 10 rokov dozadu. Okná sú plastové aj drevené kastlové. Podlahy betónové prekryté plávajúcou podlahou a pvc.
Kúrenie- lokálne plynové , GAMATKY.

Enegetické siete:
-voda z vlastnej studne situovanej na pozemku
-odpad – riešený žumpou
-dom je napojený na elektrinu a plyn
-energetická trieda G

Dispozícia miestností:
-vstupná hala a chodba
-kuchyňa spolu so špajzou
-obývacia izba
-2 veľké izby
-ďalšia samostatná pristavaná izba, do ktorej sa vstupuje z vonku
-kúpeľňa spolu s toaletou

Cena dohodou.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.