Vyhľadávanie
-
-
Na predaj priestranný 1 izbový byt v Ružinove
Cena:
173 800,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Sklenárova
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 44 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Na poschodí: 3
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10637
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám ponúka na základe súhlasu majiteľov praktický a priestranný 1-izbový byt o výmere 44 m2 + balkón o výmer 3 m2. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava- Ružinov na Sklenárovej ulici, lokalita poskytuje bezproblémové parkovanie, ale taktiež je blízko dostupná zástavka mestskej hromadnej dopravy. Čo sa týka občianskej vybavenosti je mestská časť Ružinov na veľmi dobrej úrovni (materské školy, základné školy, obchody, nemocnica, lekárne, športové aktivity a mnoho iného). Bytový dom je zateplený, disponuje výťahom, ktorý bude v najbližšej dobe zrekonštruovaný a zmodernizovaný.

Byt sa nachádza na 3. zo 6 poschodí, okná bytu sú orientované na západ do tichého prostredia bez rušnej premávky. Okná sú plastové. V roku 2008 bola uskutočnená rekonštrukcia kúpeľne a toalety. Kúrenie je ústredné. Byt má taktiež potenciál na rekonštrukciu pri ktorej by sa dala umiestniť kuchynská linka spolu so spotrebičmi priamo do obývacej izby a tým pádom by z pôvodnej kuchyne mohla vzniknúť menšia izba.

Dispozícia miestností a izieb:
-priestranná vstupná chodba
-kuchyňa s balkónom
-veľká izba
-samostatné wc
-kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou

Mesačné náklady na 1 osobu:
134 ,-eur nájomné,
10 ,-eur elektrická energia a
3 mesačný poplatok za plyn vo výške 13,-eur.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.