Vyhľadávanie
-
-
Priestranný 4-izbový byt+ loggia, Perla Ružinov na Kaštieľskej ulici v Bratislave
Cena:
329 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Kaštieľska
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 104 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 5
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 10638
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám ponúka krásny a priestranný 4-izbový byt s úžitkovou plochou 104 m2 na Kaštieľskej ulici vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava- Ružinov. Byt sa nachádza na 5/12 poschodí v bytovom dome Perla Ružinov- Diamant, ktorý bol skolaudovaný v roku 2011 a je postavený z tehly. K bytu sa dostanete tak cez hlavný vchod, ktorý je prístupný z Kaštieľskej ulice, ale taktiež aj z podzemnej garáže, pričom na presun slúžia tak schody ako aj moderné výťahy. Do garáže sa naopak vchádza z dvoch možných strán, ako z Gagarinovej tak aj z Mierovej ulice. Poloha tohto domu je vyhovujúca aj pre náročného klienta, nakoľko je ľahko dostupná mestská hromadná doprava, podzemná garáž poskytuje parkovanie, veľmi dobrá občianska vybavenosť, príjemné prostredie a len pár minút od centra mesta. Mestská časť Ružinov je momentálne veľmi vyhľadávaná, pretože sieť mestskej hromadnej dopravy je zabezpečená aj električkovou traťou na Ružinovskej ulici (10 minút chôdze od bytového domu) , nachádzajú sa tam materské školy, základné školy a tiež aj stredné školy. Okrem iného je tam množstvo parkov, čo ponúka možnosť prechádzok v každom ročnom období. Pre ľudí, ktorí vlastnia psov ponúka Ružinov aj viacero uzavretých výberov, dokonca priamo na Ružinovskej ulici, kde sa viete dostať chôdzou za približne 10 minút.

V bytovom dome sa nachádza taktiež Tesco expres, lekáreň, drogéria, kaviareň, banka, zubná ambulancia, reštaurácia a mnoho iného, čo je veľkou výhodou a pre majiteľa bytu je to v podstate len na skok.

Dispozícia miestností v byte je vyhovujúca tak pre rodinu s deťmi ako aj pre pár bez detí.

Popis miestností spoločne s ich rozlohou + medzi fotkami sa nachádza pôdorys pre lepšiu predstavu:

-vstupná chodba so vstavanou skriňou (7.85 m2)

-z vstupnej chodby sa vchádza aj do technickej miestnosti (4.51 m2)

-obývacia izba (21.09 m2) spolu s kuchyňou (6.05 m2) – orientácia na juh

-loggia prístupná z obývacej izby (9.13 m2)

-chodba (5.65 m2)

-1x samostatná toaleta (1.8 m2)

-1x kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou (6 m2)

- izba orientovaná na juh (12.54 m2)

-izba orientovaná na východ (12.58 m2)

-izba orientovaná na východ (11 m2)

Ďalšia bližšia špecifikácia bytu:
Inžinierske siete- všetky okrem plynu, ktorý nie je zavedený.
Internet a TV- optický kábel + satelit.
Kúrenie- teplovodné prostredníctvom radiátorov, regulácia kúrenia zabezpečená termostatom nainštalovaným v obývacej izbe.
Na oknách sú z vonkajšej strany hliníkové žalúzie, ktoré sa ovládajú elektricky, čo Vám zabezpečí v lete dostatočný chládok a miestnosti sa tak neprehrejú.
Momentálne mesačné náklady – 100 Eur jedna osoba, elektrina 20 Eur.
K bytu prislúcha aj murovaná pivničná kobka o výmere 5m2.
Možnosť zakúpiť parkovacie státie priamo v garáži pod bytovým domom za sumu 25.000,-€.Byt je k dispozícii ihneď, zariadený aj nezariadený, podľa predstáv záujemcu.


Cena bytu 329.900,-€ vrátane provízie.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.