Vyhľadávanie
-
-
Priestranný a slnečný 4-izbový mezonet v mestskej časti Dúbravka- Bratislava
Cena:
450 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Koprivnická
Kategória: Byty
Druh: Mezonet
 
Podlahová plocha: 140 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 10639
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový mezonetový byt, ktorý sa nachádza v súkromnom uzavretom areáli v 20 ročnej novostavbe na Koprivnickej ulici v Bratislave v mestskej časti Dúbravka a to priamo pod lesom. Bytový dom je skolaudovaný ako rodinný dvojdom s 2 samostatnými schodiskami, spolu má 6 bytových jednotiek. Bytový dvojdom je zateplený, v roku 2020 prebehla kompletná revitalizácia strechy. Mezonet pod lesom je vhodný pre tých, ktorí hľadajú prepojenie prírody, súkromia a komfort mestského bývania. Poskytuje veľkolepý priestor na bývanie a oddych zároveň.

Samotný byt má výmeru 140 m2, prislúcha k nemu slnečná terasa (17 m2) orientovaná do korún stromov Dúbravského lesa a balkón (5 m2) s krásnym panoramatickým výhľadom na Dúbravku.

Dispozičné riešenie:
Na prvom poschodí je spojená kuchyňa s obývačkou + krb, WC a balkón. Na druhom poschodí sa nachádzajú 3 priestranné izby, chodba s množstvom úložného priestoru, kúpeľňa spojená s WC a terasa prístupná z dvoch izieb. K bytu prislúcha samostatná pivnica.

Kúrenie a ohrev vody poskytuje vlastný nový kondenzačný kotol. Na poschodí je nainštalovaná klimatizácia. Parkovanie je zabezpečené súkromnou garážou pre jedno vozidlo a ďalším súkromnými parkovacími miestami v rámci uzavretého areálu, pričom z garáže je priamy vstup do bytového domu čo Vám zabezpečí komfort aj v zlom počasí.
Celkové mesačné náklady na bývanie vrátane fondu, internetu+TV a energii je približne 377 ,-Eur.

V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť : LIDL, BILLA, TESCO, pošta, banka, zdravotné stredisko, lekáreň, materské a základné školy, viaceré detské ihriská, autobusová a električková zástavka...

Exkluzívna lokalita Vám ponúka veľa príležitostí na výlety do krásnych zákutí Devínskej Kobyly, nespočetné množstvo značených turistických chodníkov a cyklotrás.

Cena bytu je 450 000 ,-Eur, ktorá zahŕňa garážové státie, vonkajšie parkovanie a províziu pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás mezonet pod lesom svojimi prednosťami zaujal, tešíme sa na osobné stretnutie a obhliadku bytu.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.