Vyhľadávanie
-
-
Rodinný dom s rozľahlým pozemkom, Bratislava Ružinov- Trnávka
Cena:
380 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 466 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10640
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s pozemkom o výmere 466 m2 (vrátane zastavanej plochy). Rodinný dom bol postavený okolo roku 1950. Dom bol čiastočne rekonštruovaný, ale je potrebná ďalšia rekonštrukcia.
Dispozičné riešenie domu:
1x kuchyňa
4x izba
1x samostatná toaleta
2x kúpeľňa

Mestská časť Bratislava- Ružinov ( územie Trnávka) je vyhľadávaná lokalita, nakoľko je tu kompletná občianska vybavenosť a všetko je dostupné mestskou hromadnou dopravou. Zástavka mestskej hromadnej dopravy je od domu približne 200 metrov. V okolí sa nachádza aj množstvo obchodov (Kaufland, Yeme, Farmárska tržnica a tiež aj nákupné centrum Avion). Okrem obchodov tu nájdete lekárne, základnú školu, materskú školu, reštaurácie, mestské parky s detskými ihriskami a veľa iného.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Najlepšia je osobná obhliadka nehnuteľnosti, kde sa oboznámite so stavom nehnuteľnosti a pozemkom.

Cena je 380 000 € , v ktorej je zahrnutá aj provízia pre realitnú kanceláriu.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.