Vyhľadávanie
-
-
Stavebný pozemok v obci Slovenský Grob
Cena:
124 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský Grob
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 467 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: na pozemku
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 10650
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

So súhlasom vlastníka Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne v obci Slovenský Grob, časť Malý raj, výmera pozemku je 467 m2. Na pozemku sú zavedené všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia), nie je nutné uskutočniť akékoľvek ďalšie úpravy. Charakter pozemku je rovinatý. V okolí pozemku sa nachádzajú iba rodinné domy. Je možné postaviť rodinný dom 1+1 poschodie, iba na ohlášku, nie je nutné stavebné povolenie.

Časť Malý raj v obci Slovenský grob je lokalizovaná iba 20 km od hlavného mesta Bratislava, veľmi dobrá dostupnosť čo sa týka dopravy, možnosť využiť mestskú hromadnú dopravu alebo osobný automobil, časovo zaberie cesta len približne 20 až 25 minút. Obec Slovenský Grob má občiansku vybavenosť na veľmi dobrej úrovni, taktiež sa pre milovníkov prírody v tesnej blízkosti nachádza chránená prírodná rezervácia takzvaný Šúrsky prales.

Cena za pozemok je 124.000,-Eur.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963
Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.