Vyhľadávanie
-
-
Bratislava - mestská časť Rača - stavebný pozemok 768 m2
Cena:
460,00 €/m2
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Rača
Ulica: Podkarpatská
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 768 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 10651
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej oblasti v mestskej časti Bratislava - Rača Všetky inžinierske siete sú zavedené, (voda, elektrina, kanalizácia). Ponúkaná parcela sa nachádza v mierna svahovitom teréne, ale vo vyššej polohe odkiaľ je pekný výhľad. Prírodné prostredie lesov Malých Karpát má veľkú využiteľnosť pre aktívnych ľudí, či už na prechádzky, beh, bicyklovanie alebo turistiku.
Celková výmera pozemku je 768 m2. Rozmery pozemku : šírka 31 metrov, dĺžka je 23-26 metrov. Schválená územnoplánovacia informácia umožňuje v stabilizovanom území výstavbu rodinných a bytových domov do 4 nadzemných podlaží.
Cena: 460,- Eur / m2.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963
Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.