Vyhľadávanie
-
-
Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v príjemnom prostredí - Sásová, Banská Bystrica
Cena:
235 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Banská Bystrica
Ulica: Karpatská
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 75 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 3
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10652
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere približne 75 m2 + zasklený balkón ( cca 2m2) + pivničný priestor (4m2) v mestskej časti Sásová – Banská Bystrica, Karpatská ulica. Byt bol zrekonštruovaný približne pred 5 rokmi, vrátane všetkých rozvodov (elektrina, plyn, voda, internet – optický kábel), má plastové okná a je kompletne zariadený. Po dohode je možné ponechať zariadenie bytu s výnimkou niektorých vecí ako je posteľ, sedačka, televízor, všetko závisí na dohode medzi predávajúcim a novým majiteľom.

Byt je orientovaný na juhozápad, celý deň je dostatočne presvetlený. Nachádza sa na 3/12 poschodí zatepleného bytového domu, ktorý disponuje dvoma výťahmi a ktorých rekonštrukcia je momentálne už schválená. Bytový dom je situovaný v slepej ulici, kde nie je žiadny problém s parkovaním, v okolí je kompletná občianska vybavenosť – obchody, pošta, zástavka mestskej hromadnej dopravy, lekáreň, doktor, detské ihriská, materská škola a najmä príjemné prostredie pre rodiny s deťmi.

Cena bytu vrátane provízie pre RK je 235 000,- EURO.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.