Vyhľadávanie
-
-
Rekreačný pozemok so záhradným domčekom - Karloveské rameno
Cena:
95 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Devín
Ulica: Devínska cesta
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 400 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 10653
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária STEP real s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rekreačný pozemok s letným domčekom s možnosťou obývania, ktorý má pevné základy, komín, asfaltovú strechu a jeho rozmery sú 3,5 x 3,8 metra. Výmera pozemku obdĺžnikovitého tvaru je 25x16 metrov - rozloha 400 m2. Pozemok je situovaný v prvej rade pri karloveskom ramene, v katastrálnom území Devín. Veľmi tiché a kľudné prostredie s veľkým množstvom zelene. Prístupnosť vlastným autom až ku bráničke, na prístupových cestách sú spoluvlastnícke podiely.
Elektrina na pozemku, voda v dosahu, možnosť navŕtať studňu.

Dobrá dostupnosť mestskou hromadnou dopravou, len 3 minúty chôdze od autobusovej zástavky „Zlaté schody, Devínska cesta“.

Cena je 95.000,-EURO.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.