Vyhľadávanie
-
-
Rodinný dom – slnečný pozemok 863 m2 – potrebná rekonštrukcia
Cena:
490 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 863 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 10654
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v katastrálnom území Podunajské Biskupice, Bratislava II, ktorý je postavený na pozemku o výmere 863 m2. Čiastočne podpivničený dom je situovaný v tichej časti obce v blízkosti obchodných centier, škôlky, autobusovej zástavky.
Dispozičné riešenie: tri izby, samostatná kuchyňa, špajza, chodba, kúpeľňa, terasa, schody do podkrovia a do pivnice.
Na dvore je postavená samostatne stojaca garáž so súpisným číslom. Pred domom je možné parkovania pre päť áut.
Všetky inžinierske siete sú novovybudované, potiahnuté až do zadnej časti záhrady pre prípadnú výstavbu ďalšieho objektu (voda, plyn, elektrina, kanalizácia).
Nehnuteľnosť vyžaduje hĺbkovú rekonštrukciu s možnosťou dostavby ďalšej bytovej jednotky. V cene je zahrnutá zakúpená nová krytina a stavebný materiál na izoláciu celého domu a povaly.

Cena 490.000,-EUR vrátane provízie.

Kontaktná osoba: Ing. Zlata Kuchárska Tel.: 0905 556 963 Cena zahŕňa: - kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Maklér:

makler
Ing. Zlata Kucharská
0905 556 963

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.