Vyhľadávanie
-
-

Naša spoločnosť sa podiela pri predaji bytov v tomto projekte

Vytvorte si nový pohľad na bývanie v Petržalke

Architektúra polyfunkčného bytového domu prirodzene vytvára originalitu budúceho zeleného centra Petržalky. Bude to výnimočná obytná zóna, na rozhraní oddychovej zóny a frekventovanej dopravnej osi v Petržalke.

Budúcim obyvateľom polyfunkčného bytového domu garantuje vysokú kvalitu bývania aj vďaka jedinečnému výhľadu na Chorvátske rameno a budúci Mestský park. Vysunuté loggie bytov, orientovaných do južnej oddychovej zóny, umožňujú vychutnať si rannú kávu bez pôsobenia rušivej frekventovanej dopravy, ktorá je odklonená na sever od objektu.

Klientom dávame možnosť dispozičných zmien – variabilitu počtu izieb podľa individuálnych potrieb. Ako jedny z mála ponúkame možnosť výnimočného riešenia typu „loft“ alebo „open space“.

Na prvom nadzemnom podlaží budú mať budúci obyvatelia dostupné rôzne služby v obchodnej galérii tzv. suchou nohou. Dobudovanie celej lokality bude znamenať dostupnosť ďalších atraktívnych služieb ako fitness, wellness, relax, oddych v Mestskom parku a mnoho ďalších výhod.

Parkovanie bude komfortne zabezpečené v dvoch podzemných podlažiach priamo pod obytným domom, s možnosťou výberu konkrétneho garážového státia.

Préjsť na konkrétny inzerát:

http://stepreal.sk/nehnutelnost/178881/petrzalka-city-vyhodne-financovanie-pre-kazdeho-z-vas-.html

Predaj bytov 

Pripravili sme pre Vás flexibilné  podmienky financovania kúpy bytu.

Vybrať si môžete z bohatej ponuky 1, 2, 3, 4 – izbových a nadštandardných mezonetových bytov. Ako jedni z mála ponúkame možnosť výnimočného riešenia typu  „open space“. Klientom dávame možnosť variability dispozícií týkajúcich sa počtu izieb vo vybraných bytoch.

Lokalita výstavby

Zelené srdce

Centrálne položené územie Petržalka City má tvar polovice srdca. Nové centrum bude zelené, predovšetkým vďaka Mestskému parku. Takto vznikol symbol Petržalka City, ktorým sa stalo ZELENÉ SRDCE.
 

Voda

Vodná plocha Chorvátskeho ramena je ústredným prvkom celého projektu a Mestského parku. Voda ramena sa postupne stane klenotom územia, ktoré vznikne jeho rozvojom a kultiváciou. Vytvára tak s Mestským parkom vysokú hodnotu rezidenčného prostredia.
 

Električka

Nová tepna – planovaný koľajový NS MHD – Petržalská električka spojí toto územie s celou Petržalkou a centrom mesta. V prvej etape sa dotkne územia pri Rusovskej ceste, konkrétne na Bosákovej ulici. V ďalšej etape bude mať zastávku priamo na území Petržalka City. Vytvorí dopravnú os Petržalky a v území Petržalka City pôjde stredom mestského bulváru.
 

Dostupnosť a vzdialenosti

  • autom
  • do CENTRA mesta – cez Nový most 3 min. (jedna svetelná križovatka)
  • cez most Apollo 5 min. (jedna svetelná križovatka)
  • k DIALNICI (Viedeň, Budapešť, Brno, Nitra....) 2 min.
  • pešo
  • do CENTRA mesta – cez Starý most – 10 min.
  • cez Nový most – 15 min.
  • k Nábrežiu Dunaja – 5 min.
  • k železničnej stanici – 5 min.
  • k plánovanej Petržalskej električke – 1 až 3 min.